Naši žáci a žákyně si užili dva krásné dny plné pohádek, zábavy a soutěží na Pohádkovém festivalu v Kadani.

Nejprve jsme navštívili kino, kde jsme zhlédli několik krásných pohádek. Poté jsme se přesunuli na 1. základní školu, kde na nás čekala pohádková stanoviště se spoustou zajímavých úkolů. Vyzkoušeli jsme si hod na cíl, skákání v pytli, poznávačky a mnoho dalších soutěží, které nás moc bavily.
Velkou radost nám udělalo také setkání s Maxipsem Fíkem a Ájou. 
Děkujeme organizátorům Pohádkového festivalu za skvěle připravenou akci a nezapomenutelné zážitky. Byly to opravdu povedené dva dny!