Tvůrce těchto webových stránek prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na zákon č. 99/2019 Sb (dále jen „Zákon“). Při tvorbě a správě těchto stránek byla zohledněna přístupnost obsahu i funkčnost webu tak, aby splňovala zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web, WCAG 2.0 a Pravidel tvorby přístupného webu. Uživatelům nejsou záměrně do cesty kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my zjednáme nápravu.

  • Internetové stránky zvskadan.cz splňují požadavky podle § 4 a 5 Zákona
  • Vznikne-li důvodné podezření, že internetová stránka nesplňuje požadavky podle § 4 a 5 Zákona, obraťte se prosím na emailovou adresu webmaster@logotime.cz.

Webové stránky jsou vytvořeny pomocí specifikace W3C HTML 5 a vizuálně naformátovány pomocí CSS 3. Dodržení výše zmíněných právních a technických norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a zobrazovacích zařízení. Pro zcela korektní zobrazení všech stránek doporučujeme internetové prohlížeče: Google Chrome, Internet Explorer 11 a vyšší, Firefox, Opera nebo Safari. Pro pohodlné prohlížení některých dalších stránek může být vyžadován zapnutý JavaScript.

Některé informace na webových stránkách mohou být v podobě dokumentů formátu PDF, DOC, popřípadě ODT. K otevření těchto dokumentů je nutné použít software, který umožňuje prohlížení těchto formátů.

Technický správce webu

Jan Richter
tel.: +420 608 054 177
e-mail: webmaster@logotime.cz
web: www.logotime.cz