Pátek 2. 12. 2022 byl zasvěcen turnaji ve stolním tenise žáků speciálních a praktických škol. Stolní tenis je specifický sport a díky možnostem jednotlivých škol i žáků, se počet účastníků turnaje každým rokem snižuje. Ve třech kategoriích se turnaje zúčastnilo 16 sportovců. V žákyních si o stupně vítězů zahrály 4 sportovkyně. Pro ZŠ a MŠ při nemocnici získala Jana Kilianová stříbrnou medaili a Andrea Pongová ten nejcennější kov – zlato. V počtu účastníků na tom byla stejně kategorie starších žáků. Ve starších žácích pro naši školu získal Dominik Horváth bronzové ocenění. V osmičlenné konkurenci si to o prvenství rozdali mladší žáci. Do této kategorie byl jako náhradník za naši školu nasazen benjamínek Jan Baláž, který k údivu všech vybojoval v těžké konkurenci bronzovou medaili. Všem účastníkům patří poděkování za reprezentaci naší školy.