Ve středu jsme se vydali do Pohádkového lesa v Bílině, kde na nás za každou zatáčkou čekalo nové pohádkové překvapení. Děti s nadšením hledaly vyřezávané postavičky, poznávaly známé hrdiny a za své objevy sbíraly razítka do pracovních listů. Každé nalezené razítko bylo malým vítězstvím a na konci pohádkové cesty čekala na všechny zasloužená sladká odměna. Výlet se vydařil na jedničku a domů jsme si odvezli spoustu krásných zážitků i úsměvů.
