V naší družině jsme si užili kouzelné čarodějnické odpoledne plné smíchu, odvahy a tvoření. 

Děti si vyzkoušely zábavnou výzvu „Sněz žížalu“ z perníkové hlíny a ,, Prst v rohlíku“, kde nechyběla odvaha ani veselé grimasy.  Společně jsme také vyráběli kouzelné kotlíky a objevovali svět kouzelných gelových zvířátek, která děti nadchla úplně nejvíce.  Každé dítě si odneslo nejen svůj výrobek, ale hlavně radost ze společně stráveného času, nových zážitků a pocit, že všechno zvládlo skvěle. 

Děkujeme všem malým čarodějům a čarodějkám za krásnou atmosféru.